Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci_2018/Wystawa oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Doroczna Wystawa Prac Studentów jest olbrzymim przedsięwzięciem podejmowanym corocznie przez Akademię Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie nieprzerwanie od kilkudziesięciu lat. W tym roku to wydarzenie rozpoczęło się uroczystym wernisażem, który miał miejsce 10 czerwca. Wystawę ukazującą najciekawsze prace każdego studenta powstałe pod okiem najlepszych pedagogów w poszczególnych pracowniach ASP w kończącym się roku akademickim 2017/2018 można było oglądać do 17 czerwca. Prace prezentowane na ekspozycji zostały wybrane w czasie przeglądów. Wystawa przedstawiała kilka tysięcy prac studentów ze wszystkich dziedzin sztuk plastycznych, jednocześnie w kilku budynkach o łącznej powierzchni wystawienniczej wynoszącej kilkadziesiąt tysięcy m².

{gallery}aktualnosci_2018/Wystawa{/gallery}

pikto wystawa_podsumowanie