Studenci mogą ubezpieczyć się od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNWna rok akademicki 2023/2024 w InterRisk, Towarzystwie Ubezpieczeń S.A.

Opłata roczna ubezpieczenia wynosi 56,00 zł. (Ubezpieczenie rozszerzone jest o OC)

Studenci wpłacają składkę ubezpieczenia bezpośrednio przez stronę ubezpieczyciela pod linkiem dostępnym - tutaj  podając ID klienta 5zczz

Ubezpieczenie jest dobrowolne, lecz zalecane.

Przypominamy, że studenci, którzy w roku akademickim 2023/24 będą odbywać praktyki zawodowe zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków  na czas trwania praktyki.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: