Rektor Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie prof. Stanisław Tabisz z Kwestorem mgr Jackiem Kowalskim podpisali umowę o współpracy z Santander Universidades, którą z ramienia banku podpisał Wojciech Leśniewski, Menadżer Santander Universidades w Polsce.

Santander Universidades to jeden z kluczowych projektów społecznego zaangażowania Santander Bank Polska oraz Grupy Santander. Program ma na celu m.in. wsparcie rozwoju nowych technologii, kultury przedsiębiorczości, nawiązywania kontaktów międzynarodowych, badań naukowych. Studenci, doktoranci, pracownicy oraz kóła naukowe mogą liczyć na wsparcie merytoryczne najlepszych specjalistów z banku.

Akademia rozważy możliwość realizacji prac dyplomowych magisterskich i doktorskich o tematyce bankowej oraz udział kandydatów w programach globalnych w ramach sieci uczelni partnerskich Santander Universidades. Przewidywane są także staże i praktyki studentów w Santander Bank Polska S.A.

ASP w Krakowie podjęła współpracę z Santander Bank Polska S.A. w celu usprawnienia zarządzania swoją działalnością. To także wyraz otwartości na dialog w zakresie inicjatyw mających poprawić jakość usług oferowanych społeczności Akademii.

Santander Bank Polska S.A, jako uniwersalna instytucja finansowa z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze sektora uczelni wyższych, oferuje jeden z najnowocześniejszych systemów bankowości internetowej i mobilnej i jest gotów udostępnić Uczelni wszelkie posiadane rozwiązania produktowe, zapewniające najwyższy standard obsługi korporacyjnej.

Więcej na www.

FA SANTANDER_UNIVERSIDADES_EV_POS_RGB