Coaching kariery, coaching dla artystów i projektantów w Biurze Karier Akademii Sztuk Pięnych im. Jana Matejki w Krakowie to cykl indywidualnych spotkań, które odbywają się w przyjaznej, luźnej atmosferze. Spotkania są bezpłatne i skierowane do studentów i absolwentów krakowskiej ASP. Osoby chętne mogą skorzystać z 6 sesji, które trwają do 60 minut. Dzięki pytaniom, ćwiczeniom i zadaniom domowym znajdą potrzebne odpowiedzi, najlepsze dla siebie rozwiązania i osiągnią cel.

Spotkania prowadzi Joanna Groszek - absolwentka psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, certyfikowany coach Mukoid Institute`s Professional Coach Training. Od ponad 10 lat zajmuje się tematyką rozwoju osobistego. Pracuje zgodnie z zasadami etycznymi International Coach Federation (www.coachfederation.org).

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest zalogowanie się na stronie biura karier i dodanie pracy do galerii.

Coaching pozwoli odnaleźć drogę, określić i zrealizować marzenia, wprowadzić w życiu ważne zmiany. Dzięki sesjom ludzie dostrzegają nowe możliwości, tworzą rozwiązania i podejmują najlepsze dla siebie decyzje, biorąc za nie pełną odpowiedzialność.

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Korzyści płynące z coachingu w Biurze Karier Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie:

• nowe tory myślenia
  • zaplanowanie wcześniej nieprzemyślanych spraw
  • ułożenie hierarchii celów i planu działania
  • ogromny wzrost motywacji
  • "zaprojektowanie" idealnego miejsca pracy
  • większa wiara we własne umiejętności
  • realizacja celu
  • naładowanie pozytywną energią

Opinie zadowolonych klientów:

• „Dzięki spotkaniom z panią Joanną udało mi się odkryć jak naprawdę chciałabym aby wyglądała moja ścieżka kariery. Atmosfera panująca podczas sesji jest tak relaksująca i przyjazna, że godzina mija niepostrzeżenie a ja wychodzę z poczuciem spokoju i pewności, że dam sobie radę. Szeroki wachlarz metod stosowany przez panią Joannę pozwala spojrzeć na sytuację z kilku perspektyw i znaleźć sposób pracy najbardziej odpowiedni dla nas. Szczególnie zapadła mi w pamięć praca z kartami DIXIT. Polecam spróbować!”
  • "Nie byłam "pospieszana", mogłam nie wiedzieć i pomilczeć. Mogę polecić coaching innym studentom/absolwentom, ponieważ pomaga zrozumieć i uświadomić sobie przeszkody i wewnętrzne opory, których sami nie spostrzegamy, a które mogą utrudniać działanie. Joanna jako coach jest uważna, życzliwa, konkretna, podążająca za klientem, słucha i jest obecna, budzi zaufanie".
  • "Najbardziej jestem zadowolona z tego, że uświadomiłam sobie, czym chcę się w życiu zająć. Po spotkaniach czuję wzrost motywacji, że mogę i chcę więcej. I że dziedzina sztuki to wciąż dla mnie bardzo szerokie pole do popisu. Polecam każdemu, kto się waha co, gdzie i jak dalej po studiach. Ale także studentom - może w trakcie studiowania doładują akumulatory inspiracjami i „burzą mózgów” nt. swojej drogi artystycznej".
  • „Warto przyjść, aby poukładać swoje myśli, skupić się na swoich planach i wraz z pomocą coacha usystematyzować je, przeanalizować i zmotywować się do działania! Najważniejsze korzyści: większa motywacja, słuszność i pewność tego, co robię i drogi, jaką wybrałam, większa świadomość swojego postępowania”.

Spotkania odbywają się w Biurze Karier na ul. Piłsudskiego 21/8 (II piętro), w dawnej pracowni Olgi Boznańskiej.

Umów się na pierwsze spotkanie pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

pikto coaching