Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci_2018/WernisazDWPS oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W niedzielę, 10 czerwca, w Auli budynku głównego Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie odbył się wernisaż Dorocznej Wystawy Prac Studentów, wykonanych w roku akademickim 2017/2018 na poszczególnych Wydziałach.

Uroczystego otwarcia wystawy dokonał JM Rektor ASP prof. Stanisław Tabisz. W wernisażu udział wzięli dziekani i prodziekani wydziałów, pedagodzy i pracownicy ASP, studenci i absolwenci oraz zaproaszeni goście. Wystawa prezentowana jest w kilku budynkach o łącznej powierzchni wystawienniczej wynoszącej kilkadziesiąt tysięcy m². Ukazuje zainteresowania, trendy i kierunek rozwoju przyszłych artystów.

Uroczysty wernisaż uświetnił występ chóru "Cantus Firmus".

Doroczna Wystawa Prac Studentów będzie czynna do 17 czerwca 2018 r., w godz. 10.00-18.00 w następujących lokalizacjach:

• pl. Matejki 13

Malarstwo, Scenografia, Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, Rzeźba, Grafika

• ul. Humberta 3

Architektura Wnętrz, Grafika