W dniach 6-12.2020 r. przed seansami kinowymi, w ramach akcji „Intermedia w kinie Kijów” pokażemy kolejne materiały zrealizowane przez studentów Wydziału Intermediów.

Michał Menkarski w swoim filmie „Cisza” pokazuje interwencję artystyczną na jednej z ulic w centrum Krakowa, gdzie pojawił się niespodziewany przybysz. Materiał został zarejestrowany w ramach zajęć w Pracowni Transmediów.

Dwa kolejne utwory powstały w Pracowni Animacji. „LEO’N” to niepokojąca animacja o relacji pomiędzy zwierzęcością i cielesnością. Jej autorem jest Jacek Piotrowicz.

„Myśliwi na śniegu” to obraz Pietera Bruegela. W animacji pod tym samym tytułem, Piotr Madej porusza świat wykreowany przez malarza i zwraca uwagę na los drugoplanowych bohaterów.